+48 517 897 663 Info@kasprzykgarage.pl

Czyszczenie wnętrza samochodu – Dąbrowa Górnicza

Odkurzacz do samochodu na myjni bezdotykowej jest zbyt słaby? A może masz wrażenie, że tapicerka foteli nie przyjmie już na siebie więcej płynów/jedzenia? Mam na to rozwiązanie – zgłoś się na kompleksowe czyszczenie samochodu obejmujące mycie detailingowe z zewnątrz pojazdu oraz czyszczenie wnętrza auta. Zero kurzu, plam na tapicerce i błyszczące wnętrze. Jeśli tego właśnie chcesz, sprawdź cennik detailingu wnętrza oraz dowiedz się, co wykonam w ramach tej usługi w Dąbrowie Górniczej.

Czyszczenie wnętrza samochodu: cena 100 – 1.000 zł.

Cena detailingu wnętrza zaczyna się od 100 zł, a dochodzi do 1 000 zł. Od czego zależy, ile zapłacisz za czyszczenie wnętrza auta? Od tego, na jakie zabiegi się zdecydujesz. Oferuje:

  • pranie podsufitki;
  • pranie oraz zabezpieczenie tapicerki materiałowej;
  • czyszczenie oraz impregnację tapicerki skórzanej;
  • czyszczenie oraz impregnację tworzyw sztucznych;
  • pranie dywanu;
  • czyszczenie szyb.

Sprzątanie samochodu to nie tylko gruntowne mycie wnętrza (łącznie z wydmuchiwaniem sprężonym powietrzem kurzu/zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc), ale także jego zabezpieczenie i pielęgnacja kosmetykami samochodowymi przeznaczonymi do auto detailingu. Dzięki swoim właściwościom antystatycznym sprawiają, że kurz nie osiada tak szybko, a elementy plastikowe nie blakną pod wpływem słońca. Możliwa jest również impregnacja elementów tapicerowanych, dzięki której płyn wolniej wnika w głąb powierzchni i jeśli tylko odpowiednio szybko zareagujesz, unikniesz powstawania nowych plam.

Pranie tapicerki: cena od 150 zł

Kompleksowe czyszczenie samochodu to również pranie tapicerki, dzięki któremu fotele w aucia zaczną wyglądać jak w dniu, w którym pojazd wyjechał z salonu. Usunę zalegający w nich kurz oraz roztocze, a także skutecznie pozbędę się wszelkich plam. Mycie tapicerki przeprowadzam z pomocą odkurzacza piorącego oraz bezpieczonych kosmetyków przeznaczonych do foteli materiałowych lub skórzanych.

Cena prania tapicerki samochodowej zaczyna się od 150 zł i uzależniona jest od tego, w jakim stanie znajdują się fotele w aucia. Możesz połączyć to z detailingiem wnętrza oraz z wieloetapowym myciem ręcznym w Kasprzyk Garage w Dąbrowie Górniczej.

Chcesz się zdecydować na detailing wnętrza w Dąbrowie Górniczej?

Skontaktuj się ze mną, a umówię Cię na najbliższy pasujący termin.

ADRES

Hotelowa 23/lok. 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza

TELEFON

+48 517 897 663

EMAIL

info@kasprzykgarage.pl

Detailing Dąbrowa Górnicza