+48 517 897 663 Info@kasprzykgarage.pl

O mnie

od kiedy i jak działam?

Kasprzyk Car Garage – auto detailing w Dąbrowie Górniczej

Kasprzyk Car Garage to profesjonalne studio auto detailingu w Dąbrowie Górniczej, prowadzone osobiście przez właściciela, Patryka Kasprzyka.

Pielęgnacją samochodów zajmuje się od lat, stale doskonaląc swoje umiejętności. Uczę się nowych technik, skutecznych sposobów ochrony lakieru, czy usuwania nawet najcięższych zabrudzeń z karoserii, materiałowej lub skórzanej tapicerki. W swojej pracy używam specjalistycznego sprzętu oraz kosmetyków samochodowych, stawiając przede wszystkim na jakość. Stale się szkolę, aby móc oferować usługi na najwyższym poziomie. Uczestniczyłem m.in. w kursie oklejania samochodów folią PPF, w warsztatach z aplikacji powłok ceramicznych, czy w szkoleniach z renowacji skór.

W Kasprzyk Car Garage stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta, dopasowując ofertę do jego potrzeb i możliwości finansowych. Kompleksowa pielęgnacja aut, od mycia detailingowego, przez zabezpieczenie lakieru, aż po renowację reflektorów i przyciemnianie szyb sprawi, że Twój pojazd po wizycie w samochodowym SPA będzie wyglądać jak nowy.

Na koniec chciałbym dodać, że Kasprzyk Car Garage jest certyfikowanym studiem auto detailingu producenta powłok ceramicznych 4nano. Na auta aplikowana jest wyłącznie ceramika 4nano, co stanowi gwarancję jakości i trwałości wykonywanych usług.

Car Detailing Dąbrowa Górnicza

Sprawdź ofertę:

Mycie detailingowe

Wieloetapowe mycie ręczne dedykowanymi kosmetykami samochodowymi przeznaczonymi dla auto detailingu.

Detailing wnętrza

Odkurzanie, czyszczenie oraz pielęgnacja elementów plastikowych i materiałowych. Profesjonalne pranie tapicerki.

Renowacja lakieru

Usuwanie nawet do 95% zarysowań, przygotowanie lakieru do aplikacji powłoki ceramicznej. Jedna-, dwu- lub wieloetapowa korekta.

Powłoka ceramiczna

Usuwanie nawet do 95% zarysowań, przygotowanie lakieru do aplikacji powłoki ceramicznej. Jedna-, dwu- lub wieloetapowa korekta.

Zabezpieczenie szyb

Polerowanie szyb, aplikacja niewidzialnej wycieraczki lub bezinwazyjne przyciemnianie szyb. Poprawa komfortu jazdy.

Zabezpieczenie felg

Aplikacja powłoki ceramicznej 4nano Rim Protect na felgi. Zabezpieczenie felg, łatwiejsze mycie, szklistość dzięki dedykowanej ceramice.

Renowacja skór

Usuwanie pęknięć, przetarć, dziur w skórzanej tapicerce. Przywracanie oryginalnego koloru siedzeń. Czyszczenie i impregnacja skóry.

Reflektory

Regeneracja lub przyciemnianie reflektorów. Poprawa widoczności na drodze oraz wyglądu wizualnego samochodu.

Folia_ochronna_ppf

Folia ochronna PPF

Najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie karoserii lub poszczególnych elementów samochodu.

Zainteresowała Cię, któraś z usług?