+48 517 897 663 Info@kasprzykgarage.pl

Reflektory: regeneracja, przyciemnianie – Dąbrowa Górnicza

Chcesz usunąć zmatowienia na lampach samochodowych? A może nie podoba Ci się ich wygląd i myślisz o przyciemnianiu? Studio auto detailingu w Dąbrowie Górniczej przygotowało specjalne oferty na te okazje. Sprawdź, ile kosztuje regeneracja i przyciemnianie reflektorów.

RENOWACJA REFLEKTORÓW

Regeneracja reflektorów to proces, podczas którego dokładnie oczyszczam i odtłuszczam lampy oraz za pomocą papierów ściernych usuwań zżółknięcia, zmatowienia i większość odprysków od kamieni. Dodatkowo nakładam na reflektory dedykowaną powłokę ceramiczną lub samoregenerująca się folię PPF.

Renowacja reflektorów – czy warto?

Wiesz o tym, że zmatowiałe lub mocno zarysowane reflektory mogą spowodować, że samochód nie przejdzie przeglądu lub w czasie kontroli drogowej dostaniesz mandat oraz, w skrajnych sytuacjach, zatrzymany zostanie dowód rejestracyjny? Jest tak dlatego, ponieważ zużyte reflektory charakteryzują się niższą mocą oraz mniejszym zasięgiem świecenia, stanowiąc tym samym zagrożenie na drodze – dla Ciebie, i dla innych. Jednocześnie ich wymiana to często kosztowny i skomplikowany zabieg, dlatego większość kierowców decyduje się na renowację reflektorów. Na czym to polega?

Zadzwoń, jeśli interesuje Cię regeneracja reflektorów w Dąbrowie Górniczej 517-897-663

PRZYCIEMNIANIE REFLEKTORÓW

Oferuje przyciemnianie lamp samoregenerującą folią PPF lub folią firmy APA, które zapewniają wysoką przepuszczalność światła, przy jednoczesnym zachowaniu spektakularnego efektu przyciemniania.

Przyciemnianie reflektorów – czym jest?

Przyciemnianie lamp to sposób na efektowny, a jednocześnie tani tuning auta. Delikatnie przydymione klosze sprawiają, że samochód nabiera sportowego charakteru, szczególnie jeśli połączysz to z przyciemnianiem szyb, które również wykonuję.

Stosowane przeze mnie folie do przyciemniania reflektorów są termokurczliwe oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych. Jeśli masz pytania, jak przebiega przyciemnianie lamp tylnych lub przednich, napisz lub zadzwoń do mnie.

Detailing Dąbrowa Górnicza

Chcesz umówić się na wizytę?

Umów się na przyciemnianie lub regenerację reflektorów w moim studiu auto detailingu.

ADRES

Hotelowa 23/lok. 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza

TELEFON

+48 517 897 663

EMAIL

info@kasprzykgarage.pl