+48 517 897 663 Info@kasprzykgarage.pl

KOREKTA LAKIERU – DĄBROWA GÓRNICZA

Samochód już dawno przestał błyszczeć tak, jak w dniu zakupu? Mam na to sposób – to korekta lakieru, na którą możesz zapisać się w moim studiu auto detailingu w Dąbrowie Górniczej. Na czym to polega?

Renowacja lakieru to jedno- lub kilkuetapowy proces usuwania zarysowań oraz zmatowień, co poprawia stan wizualny karoserii i przede wszystkim – przywraca jej blask, a także pogłębia kolor.

Korekta lakieru samochodowego umożliwia usunięcie nawet do 95% zarysowań. Sprawdź jej cenę oraz korzyści.

Korekta lakieru – przed i po. Zalety odnowy lakieru samochodowego

Poniżej, na zdjęciach, możesz zobaczyć, jak wygląda samochód przed i po korekcie lakieru. Robi to wrażenie, prawda?

A jakie są zalety tego zabiegu? To usunięcie zarysowań oraz  zmatowień na karoserii. Odnowa lakieru samochodowego przywraca jego blask oraz pogłębia kolor. Musi być jednak przeprowadzona przez osobę z doświadczeniem, stosującą profesjonalny sprzęt polerski. 

Pamiętaj, że choć jest to proces trwały, to już Ty musisz zadbać o to, aby zachować go jak najdłużej. Jak to zrobić? Unikaj myjni automatycznych oraz szczotek na myjniach bezdotykowych. Dlaczego? Ponieważ zalegające w nich często drobinki piasku, innych zabrudzeń, rysują lakier.

Co radzę w takim razie? Na co dzień korzystaj z myjni bezdotykowych (pomijając program związany z użyciem szczotek), a raz na kilka miesięcy zgłoś się na detailingowe mycie ręczne. Natomiast jeśli chcesz, aby lakier był pełen blasku, szklisty przez długi czas, zapoznaj się z moją ofertą aplikacji powłoki ceramicznej w Dąbrowie Górniczej.

Korekta lakieru: cena w Dąbrowie Górniczej 500 – 1500 zł

Koszt polerowania auta uzależniony jest przede wszystkim od tego, czy zdecydujesz się na częściową, czy pełną korektę. Oprócz tego biorę pod uwagę wielkość samochodu oraz rodzaj lakieru. Zobacz dostępne możliwości oraz szczegółowe ceny polerowania lakieru.

Jednoetapowa renowacja lakieru

Jednoetapowa korekta lakieru to najczęściej wybierane rozwiązanie. To odświeżenie lakieru, podczas którego usuwane są mikrorysy (znika ok. 30-40% zarysowań). 

Dwuetapowa korekta lakieru

Odnowa lakieru samochodowego przeprowadzona metodą two steps pozwala na usunięcie do 60-70% zarysowań. Polerowanie karoserii przeprowadza się dwukrotnie.

Wieloetapowa korekta lakieru (pełna)

Pełna renowacja lakieru samochodowego umożliwiająca usunięcie nawet do 95-98% rys, a także wżerów po owadach. Rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną, a podpowiem Ci, jaki rodzaj korekty będzie najlepszym rozwiązaniem dla lakieru Twojego samochodu.

ADRES

Hotelowa 23/lok. 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza

TELEFON

+48 517 897 663

EMAIL

info@kasprzykgarage.pl

Detailing Dąbrowa Górnicza