+48 517 897 663 Info@kasprzykgarage.pl

Renowacja skóry – Dąbrowa Górnicza

Skórzana tapicerka samochodowa, chociaż trwalsza, niż tkaninowa, również narażona jest na uszkodzenia – przetarcia, przebarwienia, pęknięcia, zwłaszcza jeśli nie jest dobrze pielęgnowana. Czy wtedy jedynym rozwiązaniem jest wymiana tapicerki? Nie, znacznie szybszą i tańszą opcją jest renowacja skóry.

RENOWACJA SKÓR

W tym przypadku zapraszam do indywidualnego kontaktu w celu dokonania wyceny.

Renowacja skóry samochodowej w Kasprzyk Garage

Naprawa skóry w aucie to skomplikowany proces, którego przebieg jest indywidualnie dostosowywany do rodzaju skóry, a także zakresu uszkodzeń. Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile będzie kosztować regeneracja skóry w Twoim aucie, odwiedź moje studio auto detailingu w Dąbrowie Górniczej lub prześlij mi zdjęcia foteli na adres info@kasprzykgarage.pl.

Naprawa skóry w aucie – usługi

Renowacja skór w samochodzie obejmuje przede wszystkim usuwanie pęknięć, zagnieceń (powstających np. na skutek długotrwałego naciskania fotelika dziecięcego na materiał), przetarć oraz innych uszkodzeń, jak dziura wypalona przez papierosa. Ponadto renowacja skóry w samochodzie to również przywracanie jej pierwotnego koloru, co jest możliwe dzięki zastosowaniu samodzielnie mieszanych barwników.

Renowacja skórzanych foteli

Fotele skórzane są dokładnie czyszczone za pomocą dedykowanych środków oraz odkurzacza piorącego, który „wyciąga” cały brud, nie doprowadzając jednocześnie do przemoczenia materiału. Na końcu zalecanym rozwiązaniem jest impregnacja tapicerki skórzanej, która dodatkowo zabezpiecza ją przed wnikaniem płynów, powstawaniem plam. Środki do zabezpieczania skóry, które są stosowane w moim studiu auto detailingu w Dąbrowie Górniczej, zapewniają przepuszczalność powietrza, elastyczność, nie prowadzą do wysuszania, naciągania się skóry.

Renowacja kierownicy skórzanej

Renowacja skóry w aucie nie kończy się na fotelach samochodowych, taki zabieg przeprowadzam również w przypadku kierownicy.

Regeneracja kierownicy wyceniana jest indywidualnie – zgłoś się do mnie, jeśli chcesz poznać jej ostateczny koszt.

Jak dbać o skórzaną tapicerkę w samochodzie?

Renowacja skóry samochodowej to zabieg trwały, przywracający materiałowi dobry wygląd oraz parametry. Aby jednak ponownie nie doprowadzić do trwałego zniszczenia skóry, należy o nią dbać. W jaki sposób?

Uszkodzenia tapicerki skórzanej to najczęściej wynik ścierania się wierzchniej warstwy w wyniku złej pielęgnacji (lub jej braku). To, co zalecam, to regularne pranie tapicerki przy użyciu dedykowanych kosmetyków, które mogę wykonać dla Ciebie. Odradzam przeprowadzanie tego procesu samodzielnie, ponieważ bez profesjonalnego odkurzacza ekstrakcyjnego, możesz uszkodzić skórę poprzez nadmierne zamoczenie jej. Dotyczy to w szczególności alcantary.

Skórzane fotele samochodowe powinno się też regularnie odżywiać specjalistycznymi kosmetykami samochodowymi oraz zabezpieczać przed wnikaniem plam, brudu. Siedzenia w aucie impregnuje powłokami ceramicznymi do skóry, które nie zamykają porów, pozwalają skórze oddychać. Jednocześnie środek zabezpieczający nie nabłyszcza, ani nie nadaje śliskości powierzchni.

Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się ze mną, aby dokonać wyceny renowacji skóry oraz umówić się na wizytę.

ADRES

Hotelowa 23/lok. 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza

TELEFON

+48 517 897 663

EMAIL

info@kasprzykgarage.pl

Detailing Dąbrowa Górnicza