+48 517 897 663 Info@kasprzykgarage.pl

Szyby – przyciemnianie, polerowanie, niewidzialna wycieraczka

Szukasz skutecznego sposobu na ochronę przed promieniami słonecznymi w trakcie jazdy? Chcesz zadbać o komfort pasażerów lub swój? Studio auto detailingu w Dąbrowie Górniczej Kasprzyk Garage oferuje przyciemnianie, polerowanie oraz zabezpieczanie szyb. Dowiedz się więcej na temat cen i zalet każdej z tych usług.

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Przyciemnianie szyb samochodowych wykonuje metodą bezinwazyjną. Co to oznacza? Szyba nie jest wyciągana, a co za tym idzie, żaden inny element nie jest demontowany, nie ingeruję w elektronikę pojazdu. Dzięki temu nie istnieje ryzyko uszkodzenia auta i utraty gwarancji. Co więcej, bezinwazyjne przyciemnianie szyb jest szybsze, tańsze, a tak samo skuteczne i profesjonalne.

Przyciemnianie szyb samochodu – kiedy się na nie zdecydować?

Przyciemnianie szyb poprawia komfort jazdy oraz zmniejsza nagrzewanie się pojazdu, co jednocześnie wpływa na zwiększenie wydajności klimatyzacji. Ponadto folia naklejana na szyby odbija promieniowanie UV, zwiększa poczucie prywatności pasażerów. Jest też idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy w samochodzie wozisz dzieci – raz na zawsze możesz pożegnać się z niepraktycznymi roletami, czy siatkami przeciwsłonecznymi na szyby.

POLEROWANIE SZYB

Przed przystąpieniem do zabiegu, dokładnie myję, oczyszczam szybę z tłuszczu. Następnie, przy pomocy specjalnych past oraz maszyny polerskiej, usuwam zarysowania, na których może załamywać się światło. Odnowiona szyba to nie tylko poprawa widoczności, ale też lepszy efekt wizualny. Dodatkowo, po polerce, polecam zdecydować się na aplikację powłoki ceramicznej na szyby, czyli tzw. niewidzialnej wycieraczki.

Polerowanie szyb

W trakcie codziennej jazdy szyby samochodowe są nieustannie narażone na uszkodzenia, mikro zarysowania spowodowane piaskiem, kamyczkami podnoszonymi przez koła innych aut, a także działaniem zniszczonych wycieraczek. Rysy te, zwłaszcza podczas jazdy pod słońce lub podczas zmroku, pogarszają widoczność, zwiększając ryzyko spowodowania wypadku na drodze. Jak temu zapobiegać?

Można wymienić szyby, co jest kosztownym i często nieopłacalnym rozwiązaniem. Dlatego to, co polecam, to polerowanie szyb. Taka usługa, w zależności od powierzchni okien, kosztuje od 100 zł.

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

W moim studiu auto detailingu w Dąbrowie Górniczej oferuje zabezpieczenie szyb powłoką ceramiczną 4nano Premium Vision. Przed aplikacją odpowiednio przygotowuję powierzchnię poprzez odtłuszczenie dedykowanymi środkami.

Zabezpieczenie szyb – korzyści

Powłoka zapewnia efekt hydrofobowy, który polega na tym, że cząsteczki wody znajdujące się na powierzchni szyby odpychają się nawzajem. A więc, zamiast tworzyć tafli, układają się w pojedyncze krople, które pod pływem wiatru i odpowiedniej prędkości, zsuwają się z szyby – stąd określenie niewidzialna wycieraczka. Będąc w trasie, podczas deszczu, nie jest konieczne stosowanie wycieraczek. Zwykle nie dotyczy to jednak jazdy po mieście, gdy prędkość jest niska.

Zabezpieczenie szyb ułatwia też ich czyszczenie, zmniejsza przywieranie lodu i szronu oraz redukuje refleksy świetlne. To wszystko wpływa na większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

Detailing Dąbrowa Górnicza

Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się ze mną, a przedstawię ci zalety zabezpieczenia szyb oraz opowiem jak taki proces przebiega w moim studio.

ADRES

Hotelowa 23/lok. 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza

TELEFON

+48 517 897 663

EMAIL

info@kasprzykgarage.pl