+48 517 897 663 Info@kasprzykgarage.pl

Zabezpieczenie felg – Dąbrowa Górnicza auto detailing

Smar, pył z klocków hamulcowych, inne zabrudzenia sprawiają, że nie możesz już doczyścić felg? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio się błyszczały? Pomyśl o ich zabezpieczeniu dedykowanymi środkami. Studio auto detailingu w Dąbrowie Górniczej oferuje aplikację powłoki ceramicznej na felgi. Co to daje? Ile kosztuje? Sprawdź.

Powłoka ceramiczna na felgi: cena 100 – 500 zł

Zabezpieczam zarówno same fronty felg, jak i całą powierzchnię koła. Ostateczny koszt powłoki ceramicznej uzależniony jest od rodzaju felg oraz tego, czy zdecydujesz się na pełną, czy częściową ochronę. Wyślij formularz wyceny lub przyjedź swoim autem do studia auto detailingu Kasprzyk Garage. Ustalimy zakres i ostateczny koszt usługi.

Jak przebiega zabezpieczenie felg?

Oferuję zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną 4nano Rim Protect o trwałości do 6 miesięcy lub 4nano ICE zapewniającą trzyletnią ochronę. Po tym czasie konieczna jest ponowna aplikacja produktu.

Przed nałożeniem dedykowanej powłoki, dokładnie oczyszczam felgi, usuwając naloty metaliczne z klocków hamulcowych, smołę oraz kleje. Stosuję specjalistyczną, agresywną chemię samochodową, która jednocześnie jest bezpieczna dla czyszczonej powierzchni.

Po tym zabiegu aplikuje powłokę ochronną na felgi – w zależności od opcji, którą wybierzesz, zabezpieczam same fronty lub całą powierzchnię felg.

Zalety powłoki ceramicznej na felgi

Chociaż mówi się, że felgi stanowią wizytówkę auta, to najczęściej nie jest ona zbyt zachęcająca. Aby utrzymać je w dobrej kondycji, należałoby przeprowadzać dokładne czyszczenie mniej więcej raz na tydzień. W innym wypadku pyły z klocków hamulcowych, smary, czy sól drogowa stają się trudne lub wręcz niemożliwe do usunięcia w domowych warunkach (a tym bardziej na myjni bezdotykowej). Jak sobie z tym poradzić? Decydując się na ich zabezpieczenie powłoką ceramiczną. Co to daje?

Korzyści są trzy. Pierwszą, często najważniejszą rzeczą jest poprawa wyglądu felg. I chodzi tu nie tylko o to, że są czyste, ale też podbita zostaje ich szklistość, blask. Drugi powód to ochrona tych elementów. Powłoka ceramiczna zabezpiecza przed negatywnym skutkiem czynników atmosferycznych oraz soli drogowej stosowanej zimą. I ostatnia kwestia to łatwiejsze mycie. Powłoka na felgi zmniejsza przywieranie brudu, dzięki czemu wystarczy wizyta na myjni bezdotykowej, by bez większego problemu spłukać osad. 

Chcesz się zdecydować na zabezpieczenie felg w Dąbrowie Górniczej?

Skontaktuj się ze mną, a umówię Cię na najbliższy pasujący termin.

ADRES

Hotelowa 23/lok. 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza

TELEFON

+48 517 897 663

EMAIL

info@kasprzykgarage.pl

Detailing Dąbrowa Górnicza